Test av Black Diamond Credo shorts

Testeren mener dette er testens stilvinner. Jeans-look og behagelig å ha på.

Sist oppdatert: 3. juni 2019 kl 12.00
Black Diamond Credo shorts
Black Diamond Credo shorts
Black Diamond Credo short

Pris kr 690,-

Web: Blackdiamondequipment.com

Dessverre er ikke Black Diamond credo like god å klatre i. Mangler stretch og det napper i knær og lår når føttene skal løftes høyt.

På den andre siden har den testens beste strammesystem i livet, genialt enkelt med en krok på ene siden som gjør at buksa tilpasses perfekt på fem sekunder og dermed er den jobben gjort inntil du har lagt på deg fem kilo eller buksa er blitt litt slakkere i linningen, da går kroken inn eller ut på neste hempe.

Allerede abonnent?  

Med magasinKun digitalt
99 kr/md i 12 md*
+ 8 utgaver av Fri Flyt magasin
119 kr/md i 3 md*
+ 2 utgaver av Fri Flyt magasin

*Forutsetter 6 eller 12 måneder bindingstid. Kanselleres når du vil, med tilgang ut bindingstiden. Fornyes automatisk hver måned etter bindingstiden.

Er du under 28 år?

Da får du halv pris på Fri Flyt.

Slik fungerer det:Betal med Vipps, del fødselsdatoen din med oss og få halv pris fram til du fyller 28 år. Når du har fylt 28 år endrer vi til vanlig pris, og sender deg et varsel i forkant.

Alle abonnement fornyes automatisk til ordinærpris. Kanseller når du vil, men senest 48 timer før fornyelse. Se Fri Flyts bruker- og abonnementsvilkår her.

 

Relaterte artikler

Norsk-klatring.no utgis av Fri Flyt AS | Postboks 1185 Sentrum, 0107 Oslo

Ansvarlig redaktør og daglig leder: Anne Julie Saue | Redaktør: David Andresen | Journalist: Tore Meirik

Salgssjef Fri Flyt AS: Robert Robertsen